Sera Fishtamin 15 ml Balık Vitamini

Ürün Kodu : 4001942027106


  Tükendi!  
Ürün Açıklaması

Kullanım Bilgileri:
Her akvaryumda her gün balıkların stres durumuna tanık olunur. Akvaryumunuzu anlamlı ve ölçülü olarak donatarak stresi azaltabilirsiniz. Fakat, balıklarınıza her şeyden önce ek porsiyon vitaminle yardımcı olabilirsiniz. sera fishtamin ile değişik alanlarda kullanılabilen bir multivitamine kavuşmuş olursunuz. sera fishtamin'i yeme katarak veya dağrudan tatlı su veya tuzlu su akvaryumuna ilave ederek kullanabilirsiniz.
Kullanma Talimatı:
a) Tüm yemlerin vitamince zenginleştirilmesine, hastalık sürecinde ve sonra her 50 litre suya 6-7 damla.
b) Taşıma sırasında stres durumuna karşı balıkların güçlerini arttırmada, yeni alınan balıkları yerleştirmede, yeni akvaryum donatımında ve her su değişiminde yeme 4-6 damla sera fishtamin damlatıldıktan sonra, yemleme yapılır, veya akşamları doğurudan her 50 litre suya 6-7 damla akvaryuma damlatılır ve ışıklandırma kapatılır.
c) Üretime başlamadan önce ve üretime başladıktan 10 gün sonrasına kadar her 2 günde bir her 50 litre suya 4-6 damla yeme damlatılır, biraz bekletilir sonra hemen yemleme yapılır.
d) Dondurulmuş yemi zenginleştirmek için her porsiyona donun çözülmesinden sonra 3-4 damla sera fishtamin damlatılıp, biraz bekletilir, sonra yemleme ypılır.
e) Yavru balıkların yetiştirilmesinde her 2 günde bir balık yavrusu sürüsünün miktarına göre 1-5 damla kadar sera micron, sera vipan baby, sera vipagran baby veya artemia nauplie üzerine verilir. Kısa süre karıştırılır ve sonra yem ezmesi doğurudan üreme kabına dökülür.
Bileşimi:
1000 ml sera fishtamin için: vit. A 50000 İÜ, vit. D3 100000 İÜ, vit. E 5000 mg, vit. K3 1000 mg, vit. C 55000 mg, vit. B1 2000 mg, vit. B2 2000 mg, vit. B6 2000 mg, vit. B12 2 mg, nicotinic acit 10000 mg, calcium pantothenate 5000 mg, folic acit 500 mg, aqua purificata içerir.
Serin ve karanlık bir yerde saklayınız!
Çocukların ve ev hayvanlarının ulaşamayacağı bir yerde bulundurunuz!
Besin maddesi yapımında kullanılan hayvanlar için kullanılmaz!

KARGO TESLİM UYARISI: Sipariş paketi kargo görevlisinin yanında açılmalı ve kontrol edilmelidir. Ürünün hasarlı veya eksik çıkması durumunda kargo görevlisine (Hasarlı Ürün Tespit Tutanağı) hazırlatılmalı, paket teslim alınmamalı ve Telefon Veya Mail ile birlikte şirketimize bildirilmelidir. TUTANAK TUTULMAMIŞ HİÇBİR HASARLI ve EKSİK ÜRÜN BİLDİRİMİ DİKKATE ALINMAYACAKTIR. Arızalı ürünler gönderilmeden önce mutlaka Tarafımıza Bildirilmelidir. Şirketimizin haberi olmadan gönderilen iade kargolar kabul edilmeyecektir.