Gold Wings Muhabbet Kuşu Kondisyon Yemi 200 gr

Ürün Kodu : 8680468041924
6,00 TL
Ürün Açıklaması

Muhabbet kuşlarının ana yem dışında kondisyonunu en üst seviyeye çıkaran ve bununla birlikte kızışmasını sağlayan içeriğindeki ekstra takviyelerle birlikte kemik ve tüy yapısını güçlendiren çok özel bir ek besindir.
İçerik:Beyaz darı,kanarya tohumu (aspur), nijer , hindistan cevizi,keçi boynuzu ekstresi
Tazeliğini koruyan fermuarlı poşet içerisinde kullanımı kolay ambalajlıdır.
Mamanın İçeriği; Fırıncılık ürünler, bitkisel proteinler, nijer tohumu, yulaf tohumu, yumurta ürünleri, bitkisel şekerler ve mineraller.
Beslenme Tavsiyesi; Günlük olarak mamalıklara konularak verilmesi tavsiye edilmektedir.
Gold Wings Premium ailesi her zaman gerçek Premium hizmetini sunabilmek için en kaliteli tahıl ve tohumları bir araya getirerek özel harmanlı içeriği ile tam ve besleyici sunum sağlarken aynı zamanda vitamin ve mineral açısından eksiksiz bir şekilde desteklenmiştir. Gold Wings Premium ailesi, formülüne her zaman güvenerek Avrupa ve Uzak Doğudaki en kaliteli ve zengin yemler yarışmalarına katılmış, çeşitli başarılarla ülkemizi bu alanda temsil etmiştir. Gold Wings Premium ailesi İsviçre, Almanya, Shanghai gibi ülkelerde düzenlenen en kapsamlı pet fuarlarına katılarak yenilikleri ve gelişmeleri en yakından takip etmiş, formülünde günümüzün en iyi diyetlerini kullanmıştır. 8’i Avrupa ülkesi olmak üzere 17 farklı ülke Gold Wings Premium’u tercih etmektedir..