Brit Care Premium Cat Tavuklu Kısırlaştırılmış Yetişkin Kedi Maması 8 Kg

Ürün Kodu : BRIT-TVKS8


  Tükendi!  
Ürün Açıklaması

1 yaş üzeri kısırlaştırılmış yetişkin kediler için, böbrek ve idrar keselerinde taş oluşumuna karşı koruyan, yüksek sindirilebilirliğe sahip, mükemmel dengelenmiş, tavuk etli ve pirinçli kuru mamadır.
* Mamanın optimum pH içeriği kedilerde böbrek fonksiyonunu desteklemekte, böbrek ve idrar kesesinde taş oluşumuna karşı etki sağlamaktadır.
* pH 6 olarak dengelenmiştir, struvit oluşumunu önleyerek böbrek sağlığının korunmasına yardımcı olmaktadır.
* İçeriğinde dehidre edilmiş tavuk proteini ile kolay sindirim ve düşük molekül ağırlığı sağlamaktadır.
* İçeriğinde bulunan prebiyotikler sayesinde bağırsak mikrofloasını ve bağışıklık sistemini desteklemektedir.
* İçerdiği mannan oligosakkarit ile patojenik mikrofloranın uzaklaştırılmasını sağlar ve bağırsak sağlığının devamlılığını sağlamaktadır.
* İçerdiği frukto oligosakkarit ile pozitif mikrofloranın desteklenmesi sayesinde ishale sebep olan bakterilerden korumakta, kalsiyumun daha iyi emilmesini sağlamakta, LDL kolestrolün seviyesini düşürmektedir.
* İçerdiği vitamin E ve selenyum ile Anti aging (yaşlanmaya karşı) etki yaparak serbest radikallere karşı hücre koruması sağlamaktadır.
* İçerdiği yucca ekstratı bağırsaktan amonyağın emilmesini engellemekte, karaciğeri amonyak zehirlenmesine karşı korumaktadır.
* Mama alerjik reaksiyonların başlıca sebebi olan soya, sığır eti, domuz eti, buğday içermemektedir.
Mamanın İçeriği;
Tavuk eti, mısır, pirinç, patates, dehidre edilmiş tavuk proteinleri, mısır gluteni, kümes hayvanları yağı, somon yağı, doğal aromalar, kurutulmuş elma, bira mayası, yuka ağacı özü, DL-metiyonin, L-lysine, mannan oligosakkaritler, frukto oligosakkaritler, organik bakır, kolin, klorür, organik çinko, organik selenyum, biotin, niasin, kalsiyum, pantothanete, riboflamin, tiamin mananitrat, pridoksin, hidroklorür, folik asit, taurine, mineral ve vitaminler.