Brit Care Premium Cat Kuzulu Yetişkin Kedi Maması 8 Kg

Ürün Kodu : BRIT-KZYT8


  Tükendi!  
Ürün Açıklaması

1 yaş üzeri hasas yetişkin kediler için, deri ve tüy yapısı güzelleştiren, sindirim sistemini koruyan yüksek sindirilebilirliğe sahip, mükemmel dengelenmiş, kuzu etli kuru kedi mamasıdır.
* Hassas kediler için özel olarak formüle edilmiştir.
* Mamanın optimum pH içeriği kedilerde böbrek fonksiyonunu destekler, böbrek ve idrar kesesinde taş oluşumunu önlemeye yardımcı olur ve ürüner sistemi korur.
* İçeriğinde bulunan yüksek protein, yağ ve önemli besinsel öğeler ile kedilerin lezzetli ve dengeli beslenmelerini sağlar.
* Organik selenyum ve vitamin E nin dengeli karışımı metabolizmayı güçlendirir, yaşlanma etkilerini (anti aging) azaltmaya yardımcı olur.
* İçerdiği yucca özü dışkı kokusunu azaltır ve metobolizmanın dengelenmesine yardımcı olur.
* İçerdiği prebiyotik etkili mannan oligosakkarit (MOS) ve frukto oligosakkarit (FOS) bağışıklığı güçlendirir.
* Kalp ve göz sağlığını koruyan taurin içerir.
* Buğday içermez, sindirilebilirliği yüksektir.
Mamanın İçeriği;
Kuzu eti % 20, pirinç, pirinç kepeği, hindi eti % 15, mısır, (tokoferol ile korunmuş) tavuk yağı, somon yağı% 3, çuha çiçeği yağı akşam% 1, bira mayası, kurutulmuş pancar küspesi, kurutulmuş karahindiba 0,25 % prebiyotikler (manan-oligosakkaritler 140 mg / kg, frukto-oligosakkaritler 110 mg / kg), avize ağacı özü (75 mg / kg), meyve ve bitki ekstraktı (biberiye, karanfil, narenciye, zerdeçal, 55 mg / kg).