Afo Akvaryum Isıtıcısı 100 Watt

Ürün Kodu : AFO100


  Tükendi!  
Ürün Açıklaması

AFO Isıtıcı 100 W

100 lt hacminde, yüksekliği minimum 25 cm olan akvaryumlar için su ısıtıcısıdır. Cam tüplüdür, içi tel sargılı, otomatik termostatlı, 25 cm ısıtıcıdır. Akvaryum içine dik olarak yerleştirildikten sonra, üzerinde bulunan vantuzları ile cama sabitlenilerek kullanılır.

Kullanma Talimatı:
Isıtıcı akvaryum içerisine sabitlendikten sonra üst bölümde yer alan ısı ayar düğmesinden istenilen sıcaklık derecesi ayarlanır. Daha sonra ısıtıcı , üst plastik kısıma (camın bittiği yer) kadar akvaryuma daldırılır. Isıtıcının fişi prize takılır. Isıtıcı bir kaç dakika içerisinde çalışmaya başlayacaktır. Isıtma işlemi devam ettiği sürece üzerinde yer alan "on" uyarı ışığı (kırmızı) yanık olarak görülecektir. Isıtma işlemi bittiğinde ise bu ikaz ışığı sönecektir. Hassas bir otomatik termostat sistemi olan 100 Watt ısıtıcı ısı farklarını algılayarak çalışmaya başlar ve suyun ısısı istenilen düzeye geldiğinde, ısıyı otomatik olarak sabitler ve çalışması durur.

Teknik detay:
220-240 V 50-60 HZ 100 watt 20-34 °C ısı aralığında çalışır. Kolay ısı gösterge ayarlıdır. Çarpmalara karşı alt plastik koruyucusu kutu içerisindedir.

Lütfen dikkat ! ! !
Kutunun yan yüzeyindeki kullanma şekline mutlaka uyunuz. Su seviyesi altında çalıştırmak tehlikelidir.

KARGO TESLİM UYARISI: Sipariş paketi kargo görevlisinin yanında açılmalı ve kontrol edilmelidir. Ürünün hasarlı veya eksik çıkması durumunda kargo görevlisine (Hasarlı Ürün Tespit Tutanağı) hazırlatılmalı, paket teslim alınmamalı ve Telefon Veya Mail ile birlikte şirketimize bildirilmelidir. TUTANAK TUTULMAMIŞ HİÇBİR HASARLI ve EKSİK ÜRÜN BİLDİRİMİ DİKKATE ALINMAYACAKTIR. Arızalı ürünler gönderilmeden önce mutlaka Tarafımıza Bildirilmelidir. Şirketimizin haberi olmadan gönderilen iade kargolar kabul edilmeyecektir.